icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:
icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:

Blog

Uroczyste otwarcie 90 Placówki Partnerskiej CONDITOR w Augustowie

Autor: Damian PopławskiDodano: 03.10

W dniu 17.09 odbyło się uroczyste otwarcie 90 Placówki Partnerskiej CONDITOR w malowniczym Augustowie. Wydarzenie to miało szczególny charakter, gdyż w otwarciu udział wzięli managerowie z Towarzystw Ubezpieczeniowych, Dyrektor Rozwoju i Marketingu Izabela Dziadkowiak, Dyrektor Sprzedaży Wojciech Andrzejak, Koordynator ds. Placówek Partnerskich Maciej Duda oraz Opiekun Sieci Sprzedaży Magdalena Żabowska.

Otwarcie punktu partnerskiego CONDITOR w Augustowie

Otwarcie punktu partnerskiego CONDITOR w Augustowie

Chcielibyśmy podkreślić, że pomimo dystansu prawie 700 km dzielącego Augustów i Ząbkowice Śląskie, z wielką radością obserwujemy jak nasza sieć rośnie i powstają nowe biura pod naszym logo. To dowód na to, że niezależnie od odległości, nasza misja i wartości są bliskie sercom naszych partnerów.

Właścicielowi nowo otwartego punktu w Augustowie – Ryszardowi Bućko, raz jeszcze pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje. Życzymy samych sukcesów i jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy, biuro w Augustowie będzie prosperować i przynosić wiele satysfakcji zarówno nam, jak i naszym Klientom.

Biuro znajduje się przy ulicy 3 Maja 41. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Sprawdź jak dojechać do biura:

 

 


autor
Autor: Damian Popławski Od 2012 roku zajmuje się marketingiem online, 5 lat pracowałem w branży E-commerce w popularnym sklepie internetowym, a od 2017 realizuje swoje pomysły w CONDITOR. Moja praca skupia się przede wszystkim na zarządzaniu mediami społecznościowymi i profilami internetowymi. Jestem również entuzjastą pakietu Adobe, który projektuje graficznie, tworzy animacje, nagrywa filmy oraz pisze teksty o określonej funkcji. Moje pasje to góry i dogtrekking. Jestem również fanem słuchania podcastów i czytania książek.