icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:
icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:

Blog

Otwarcie Placówki Partnerskiej CONDITOR w Busku-Zdroju

Autor: Damian PopławskiDodano: 13.10

Z wielką radością ogłaszamy, że sieć placówek partnerskich CONDITOR nieustannie się rozwija, a na naszej mapie pojawia się coraz więcej lokalizacji. Tym razem mamy przyjemność dopisać do niej Busko-Zdrój.

 

Otwarcie punktu partnerskiego CONDITOR w Busku-Zdroju

Otwarcie punktu partnerskiego CONDITOR w Busku-Zdroju

 

11 Października miało miejsce uroczyste otwarcie nowej placówki, której właścicielem jest Krzysztof Zieliński. Biuro mieści się przy ulicy Partyzantów 69 i jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00. To miejsce, w którym nasi wykwalifikowani doradcy z chęcią pomogą Państwu wybrać ubezpieczenie, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania i zapewni realne poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Sprawdź jak dojechać do biura:


autor
Autor: Damian Popławski Od 2012 roku zajmuje się marketingiem online, 5 lat pracowałem w branży E-commerce w popularnym sklepie internetowym, a od 2017 realizuje swoje pomysły w CONDITOR. Moja praca skupia się przede wszystkim na zarządzaniu mediami społecznościowymi i profilami internetowymi. Jestem również entuzjastą pakietu Adobe, który projektuje graficznie, tworzy animacje, nagrywa filmy oraz pisze teksty o określonej funkcji. Moje pasje to góry i dogtrekking. Jestem również fanem słuchania podcastów i czytania książek.