icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:
icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:

Blog

Nowa strona CONDITOR Ubezpieczenia

Autor: Damian PopławskiDodano: 17.05

Z ogromną radością pragniemy przedstawić Państwu naszą nową stronę internetową. W nowej odsłonie zmieniliśmy nie tylko szatę graficzną, ale także wprowadziliśmy ulepszenia w funkcjonalności. Naszym celem było ułatwienie odwiedzającym poznanie naszej firmy, naszych modeli współpracy oraz zapewnienie szybkiego i intuicyjnego kontaktu.

Jednocześnie ogłaszamy, że wraz z odsłoną nowej witryny startuje również nasz firmowy blog, w którym będziemy umieszczać publikację związane z praktyczną stroną pracy agenta ubezpieczeniowego i nie tylko. Już teraz można przeczytać dwa wpisy z serii, w której przedstawiamy sylwetki naszych Pracowników.

W zakładce O nas możecie Państwo zaznajomić się z opisem i historią naszej firmy, zapoznać się z zespołem naszych Pracowników oraz poznać tło historyczne siedziby centrali. Podstrona posiada również interaktywną mapę, na której zaznaczone są wszystkie oddziały CONDITOR.

Na karcie strony Współpraca dogłębnie przedstawiamy i porównujemy modele współpracy z CONDITOR. W sekcji „Pracuj z CONDITOR” będziemy publikować informację o aktualnych ofertach pracy.

W strefie agenta znajdują się przekierowania, które umożliwiają szybkie i łatwe przejście na pozostałe systemy CONDITOR, takie jak: iCON, AgentBox, Baza Wiedzy oraz Sklep.

Z naszej strony można komfortowo korzystać zarówno na dużych ekranach, jak i na urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem.


autor
Autor: Damian Popławski Od 2012 roku zajmuje się marketingiem online, 5 lat pracowałem w branży E-commerce w popularnym sklepie internetowym, a od 2017 realizuje swoje pomysły w CONDITOR. Moja praca skupia się przede wszystkim na zarządzaniu mediami społecznościowymi i profilami internetowymi. Jestem również entuzjastą pakietu Adobe, który projektuje graficznie, tworzy animacje, nagrywa filmy oraz pisze teksty o określonej funkcji. Moje pasje to góry i dogtrekking. Jestem również fanem słuchania podcastów i czytania książek.