icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:
icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:

Blog

Poznaj Nas: Jakub Szczepaniak

Autor: Grzegorz ProkopczukDodano: 29.05

Pracy rodziców przyglądałem się już jako kilkuletnie dziecko. Obserwowałem, w jaki sposób obsługiwali klientów (z domu) i omawiali z nimi produkty ubezpieczeń życiowych w Towarzystwie Commercial Union. Intrygowało mnie to, jednocześnie nie rozumiałem, za co ludzie płacili moim rodzicom i o czym rozmawiali.

Po 2002 r. rodzice podjęli decyzję o otwarciu pierwszego biura sprzedaży. Jako nastolatek, który nie koniecznie myślał o tym co będzie robić w przyszłości, chodziłem do biura, żeby dorobić do kieszonkowego. Pomagałem przy roznoszeniu ulotek, sprzątaniu czy wprowadzaniu danych do komputera. Kiedy powierzone mi zadania stały się bardziej odpowiedzialne, pozwoliły mi na rozwój osobisty oraz zawodowy.

„Satysfakcja z wykonywanej pracy stała się ważniejsza niż chęć dorobienia do kieszonkowego.”

Od 2006 r. pojawiły się nowe możliwości na rynku ubezpieczeń i rozpoczęliśmy budowę sieci partnerów. Wielu z nich współpracuje z nami do dzisiaj.

„Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałem, że chcę pracować w sprzedaży i jak ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z klientem.”

Po ukończeniu szkoły średniej dołączyłem do rodziców i rodzeństwa. Pracę w firmie oficjalnie rozpocząłem w obsłudze klienta. Przez kolejne lata zbierałem doświadczenia przy rekrutacjach partnerów, zarządzaniu kolejnymi działami w naszej centrali oraz rozwoju sprzedaży produktów brokerskich.

Dzisiaj z sukcesem tworzymy jedną z największych multiagencji w Polsce. Zrzeszamy ponad 2000 partnerów oraz ponad 80 biur własnych i partnerskich.

Prywatnie jestem tatą dwójki dzieci i mężem. W wolnym czasie aktywnie spędzam czas. Chodzimy na długie spacery i jeżdżę na motocyklu.


autor
Autor: Grzegorz Prokopczuk Reklamą zajmuję się od 2007 roku. Pracę w CONDITOR rozpocząłem w Dziale Wsparcia Agenta, poznając w ten sposób specyfikę i potrzeby Agentów Ubezpieczeniowych. Od 2017 roku współtworzę dział marketingu firmy. Stary „Corelowiec”, zauroczony pakietem Adobe. Można mnie spotkać zarówno przed komputerem jak i na drabinie. Interesuję się pożarnictwem, jako Strażak-Ochotnik biorę częsty udział w działaniach ratowniczych.