icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:
icon phone Skontaktuj się z nami: +48 74 641 94 00(Pn-Pt: 8:00-16:00) Znajdź nas na:

Blog

Poznaj Nas: Jakub Szczepaniak

Autor: Karina NiznerDodano: 29.05

Pracy rodziców przyglądałem się już jako kilkuletnie dziecko. Obserwowałem, w jaki sposób obsługiwali klientów (z domu) i omawiali z nimi produkty ubezpieczeń życiowych w Towarzystwie Commercial Union. Intrygowało mnie to, jednocześnie nie rozumiałem, za co ludzie płacili moim rodzicom i o czym rozmawiali.

Po 2002 r. rodzice podjęli decyzję o otwarciu pierwszego biura sprzedaży. Jako nastolatek, który nie koniecznie myślał o tym co będzie robić w przyszłości, chodziłem do biura, żeby dorobić do kieszonkowego. Pomagałem przy roznoszeniu ulotek, sprzątaniu czy wprowadzaniu danych do komputera. Kiedy powierzone mi zadania stały się bardziej odpowiedzialne, pozwoliły mi na rozwój osobisty oraz zawodowy.

„Satysfakcja z wykonywanej pracy stała się ważniejsza niż chęć dorobienia do kieszonkowego.”

Od 2006 r. pojawiły się nowe możliwości na rynku ubezpieczeń i rozpoczęliśmy budowę sieci partnerów. Wielu z nich współpracuje z nami do dzisiaj.

„Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałem, że chcę pracować w sprzedaży i jak ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt z klientem.”

Po ukończeniu szkoły średniej dołączyłem do rodziców i rodzeństwa. Pracę w firmie oficjalnie rozpocząłem w obsłudze klienta. Przez kolejne lata zbierałem doświadczenia przy rekrutacjach partnerów, zarządzaniu kolejnymi działami w naszej centrali oraz rozwoju sprzedaży produktów brokerskich.

Dzisiaj z sukcesem tworzymy jedną z największych multiagencji w Polsce. Zrzeszamy ponad 2000 partnerów oraz ponad 80 biur własnych i partnerskich.

Prywatnie jestem tatą dwójki dzieci i mężem. W wolnym czasie aktywnie spędzam czas. Chodzimy na długie spacery i jeżdżę na motocyklu.


autor
Autor: Karina Nizner Od 6 lat pracuję w branży ubezpieczeń, a od 5 lat kieruję pracą zespołów sprzedażowych. Codziennie spotykam się z ciekawymi i wymagającymi zagadnieniami z dziedziny ochrony majątku, finansów, zdrowia i życia. Wysoko stawiam sobie poprzeczkę i lubię wyzwania, dlatego też podjęłam się zadania koordynowania pracy naszego bloga. Chciałabym, żeby to miejsce było dla Was pomocne i pełne inspiracji. Tutaj możecie poznać lepiej nas i naszą pracę. Aktualnie prywatnie jestem zapalonym działkowiczem i od zawsze kocham książki. Ich nigdy za wiele w moim życiu 😊