conditor ubezpieczenia

Jesteśmy jedną z największych MULTIAGENCJI w Polsce

Jesteśmy rozpoznawalną marką wśród Agentów i Klientów. Dzięki ponad 20- letniemu doświadczeniu z powodzeniem odpowiadamy na Wasze potrzeby.

dolacz do nas

ZOSTAŃ OPIEKUNEM SIECI SPRZEDAŻY

Jeśli szukasz możliwości rozwoju i lubisz pracę z ludźmi, chcesz się rozwijać to zapewnimy Ci dostęp do oferty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, wsparcie produktowe, marketingowe, księgowe, oraz techniczne.

ZOSTAŃ AGENTEM

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju, ten model jest dla Ciebie najlepszy. Otrzymasz swobodę działania w kwestii rozwoju swojego biznesu ubezpieczeniowego. Zapewnimy Ci dostęp do oferty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, wsparcie marketingowe, produktowe, wsparcie księgowe oraz branding biura.

OTWÓRZ PUNKT PARTNERSKI

Dzięki prowadzeniu własnego biznesu na zasadach partnerskich będziesz działał pod marką CONDITOR, korzystał ze sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu Placówki.

Od ponad 20 lat konsekwentnie się rozwijamy, budując trwałe relacje z naszymi Klientami i Partnerami. Pracują z nami ludzie, którzy są rówieśnikami naszej firmy i dopiero zaczynają swoją ubezpieczeniową karierę, jak i ci, którzy są z nami od samego początku istnienia firmy. Obecnie współpracuje z nami ponad 2000 Agentów a nasze Oddziały wyłączne i Partnerskie rosną w siłę.

W 1995 roku sprzedaliśmy pierwszą polisę Comerial Union, pracując właśnie jako Agenci Ubezpieczeniowi, dlatego tak dobrze rozumiemy specyfikę pracy w ubezpieczeniach dopasowując się do Twoich potrzeb i odkrywając Twój potencjał.
Kontakt
Skontaktuj się z nami.